poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Weekendowe koncerty w Amfiteatrze

Weekendowe koncerty w Amfiteatrze

To już kolejny tydzień z imprezami w ramach letniego cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Zarówno dzisiaj (16.07) jak i jutro (17.07) w Gorzowie szereg muzycznych atrakcji. Jak informują organizatorzy: koncerty zaplanowane na Starym Rynku zostają przeniesione do Amfiteatru.

Dzisiaj, czyli w sobotę na scenie wystąpi zespół Pogwizdani, a następnie Wojciech Waglewski i Kasai. Koncerty pierwotnie miały się odbyć na Starym Rynku o godzinie 19:00, ale z przyczyn niezależnych od organizatorów zarówno godzina jak i miejsce zostały zmienione. Muzyka rozbrzmi w Amfiteatrze MCK o godzinie 20:00. Z kolei zgodnie z planem, o godzinie 19:00, rozpocznie się impreza w Wartowni. Tam Angelo Mike, An On Base. Natomiast o godzinie 20:30 w Teatrze im. Juliusza Osterwy koncert Ewy Kuklińskiej I Tomasza Stockingera pod tytułem „Miłość na pięciolinii”.

Będzie się działo także jutro. Na początek chętni mogą wziąć udział w organizowanych co niedzielę Piknikach Chopinowskich. Na fortepianie zagrają Bartłomiej Wezner i Maria Wezner, natomiast na wiolonczeli Dominik Płociński. Start godzina 17:00 na placu przy Filharmonii. Można wziąć swoje kocyki lub leżaki.

Później, bo o godzinie 19:00 koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice oraz Kapeli Retro. I tu również wydarzenie miało się odbyć na Starym Rynku, ale zostaje przeniesione do Amfiteatru. Z kolei o 20:30 spektakl w wykonaniu Aldony Jankowskiej i Tomasza Sapryka pt. „Zacznijmy jeszcze raz”.

Wstęp na wszystkie muzyczne wydarzenia w ramach cyklu „Dobry Wieczór Gorzów” jest bezpłatny.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
19.7 ° C
19.7 °
19.7 °
77 %
4.3kmh
100 %
pon.
20 °
wt.
26 °
śr.
23 °
czw.
23 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE