czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Więcej światła w Parku Róż

Więcej światła w Parku Róż

Plac zabaw oraz mostek znajdujące się w Parku Wiosny Ludów zostaną dodatkowo doświetlone. Obecnie miasto szuka wykonawcy, który zajmie się pracami.

Na placu zabaw znajdującym się w centralnej części parku ma się pojawić siedem nowych słupów oświetleniowych z oprawami LED. Specjaliści oszacowali, że dzięki tej technologii uda się oszczędzić 75% zużycia energii w porównaniu z tradycyjnym oświetleniem. Same oprawy jak i słupy wizualnie mają się wpasować w te, które są już zamontowane przy ścieżce spacerowo-rowerowej wzdłuż Kłodawki.

Z kolei jeśli chodzi o klimatyczny mostek to tam zamienione ma zostać istniejące oświetlenie na takie w technologii LED.

Na prace wykonawca będzie miał czas do 15. października tego roku. Zainteresowani swoje oferty mogą przedstawiać do 30. czerwca. Więcej informacji znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie Urzędu miasta: www.um.gorzow.pl.

Samo doświetlenie ma zostać przeprowadzone w ramach projektu pod nazwą: „Rewitalizacja zdegradowanych obszarów miasta Gorzów Wlkp. Poprzez uporządkowanie i zagospodarowanie wybranych terenów przestrzeni publicznej”. Zadanie ma być współfinansowane za środków Unii Europejskiej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
82 %
0.9kmh
100 %
czw.
0 °
pt.
0 °
sob.
2 °
niedz.
5 °
pon.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE