poniedziałek, 15 lipca, 2024

Wakacyjne kino plenerowe

W lipcu i w sierpniu mieszkańcy Gminy Międzyrzecz będą mogli oglądnąć ciekawe filmy w pięknych okolicznościach przyrody. Plenerowe kino zorganizowane zostanie na Ośrodku Wypoczynkowym Głębokie, w Kaławie oraz na Dziedzińcu Zamku Muzeum Ziemi Międzyrzeckiej.  

Plenerowe kino to prawdziwa letnia atrakcja. W końcu czy może być coś przyjemniejszego niż relaks na świeżym powietrzu, na leżaku lub kocu, a do tego dobry film wyświetlany na wielkim ekranie? Seanse organizowane będą przez całe wakacje. Produkcje emitowane będą przynajmniej raz w tygodniu, w godzinach wieczornych.

Kino pod chmurką staruje 15. Lipca. Wtedy można będzie oglądnąć „Polowanie na prezydenta”. Start godzina 22:00 na OW Głębokie. Dzień później, również na Głębokim „7 rzeczy których nie wiecie o facetach”. 22. Lipca coś dla fanów polskich komedii: „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 3”. Emisja o 22:00 w Parku Wiejskim w Kaławie.

W sierpniu wszystkie filmy wyświetlane będą na Dziedzińcu Zamku. Kinomaniacy będą mogli wybierać spośród następujących tytułów: „Green Book”, „Włoskie wakacje”, „Zupa nic”, „Palm Springs”, „Za jakie grzechy, dobry Boże?”, „Wkręceni 2”, „Miłość po sąsiedzku” i „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

Udział w seansach jest bezpłatny. Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie Międzyrzeckiego Ośrodka Kultury.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA MIĘDZYRZECZ

Międzyrzecz
zachmurzenie duże
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
59 %
1.2kmh
100 %
pon.
29 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
27 °
pt.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE