czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wolontariusze zebrani! Zakończył się nabór kwestujących na finał WOŚP w Gorzowie

Wolontariusze zebrani! Zakończył się nabór kwestujących na finał WOŚP w Gorzowie

Już pod koniec stycznia odbędzie się 32. finał Wielkiej orkeistry świątecznej pomocy. Tego dnia na ulice wielu polskich miast wyjadą wolonatriusze z puszkami, którzy będą zbierać datki dla potrzebujących. Mimo, ze do imprezy pozostały prawie dwa miesiące to w Gorzowie nabór wolonatriuszy już się zakończył.

Prawie 300 wolontariuszy wyjdzie na ulice Gorzowa, by kwestować z ramienia sztabu WOŚP Klub „U Szefa”. W tym roku chętnych wyjątkowo nie brakowało i nabór zakończył się wcześniej niż w latach ubiegłych.

„Jak co roku grają z nami Mini Sztab WOŚP z I LO uczniowie SP 13 i niezastąpiony Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie gdzie będzie się również działo. W Kłodawie kwestować będzie ponad 30 Wolontariuszy” czytamy na Facebookowym profilu SZTAB WOŚP KLUB U SZEFA w Gorzowie Wielkopolskim #498.

32. finał WOŚP w Gorzowie – gdzie się odbędzie?

Wiemy już gdzie odbędzie się przyszłoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dokładnie w Mikołajki organizatorzy poinformowali, że będzie on miał miejsce… w Arenie Gorzów! To właśnie tu odbędą się koncerty i licytacje, w których będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy.

Przypomnijmy: w trakcie 32. edycji WOŚP zbierane będą pieniądze, które przekazane zostaną oddziałom pulmonologicznym dla dzieci i dorosłych w całej Polsce.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
10 ° C
10 °
10 °
63 %
3.7kmh
6 %
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE