niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.WOŚP w Gorzowie. Ile udało się zebrać?

WOŚP w Gorzowie. Ile udało się zebrać?

Nie ma jeszcze dokładnych informacji o tym ile pieniędzy zebrano w Gorzowie podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bo trwa jeszcze liczenie w sztabach. Mamy jednak pierwsze dane i wyniki licytacji.

W tym roku padł rekord jeśli chodzi o atrakcję przekazaną do licytacji przez prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego. Do zgarnięcia był voucher na wizytę prezydenta „z niespodzianką” i poszedł ona za siedem tysięcy złotych. Na scenie głównej, ustawionej na Starym Rynku, wylicytowano też na przykład złote gorzowskie serduszko. Za niego również zaproponowano kwotę siedmiu tysięcy złotych. Z kolei trzy tysiące złotych zaoferowano za kask żużlowy przekazany przez przewodniczącego Rady Miasta. Uderzenie w Dzwon Pokoju (które ma mieć miejsce 2. lipca tego roku) poszło za 200 zł. Łącznie za gadżety przekazane do licytacji zebrano 39 tysięcy złotych, a przypomnijmy, licytacje w Internecie jeszcze trwają, więc kwota na pewno wzrośnie.

Jeśli chodzi o zbiórki do puszek to trwa jeszcze liczenie. Swoją pracę zakończył Sztab z Klubu u Szefa i jak poinformowali udało im się zebrać w tym roku 250 tysięcy złotych. Przypomnijmy: łącznie na ulicach Gorzowa kwestowało około 450 wolontariuszy.

Jeśli chodzi o łączną kwotę zebraną podczas 30. finału Wielkiej orkiestry Świątecznej pomocy to według pierwszych danych zebrano ponad 136 milionów złotych, ale licytacje wciąż trwają i ostateczna kwota będzie znana dopiero 30. marca.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl
✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.8 ° C
13.8 °
13.8 °
73 %
0.5kmh
31 %
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE