niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.WOŚP w Gorzowie! Sprawdź, co się będzie działo

WOŚP w Gorzowie! Sprawdź, co się będzie działo

Wielkimi krokami zbliża się 31. finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Gorzowie odbędą się licytacje, koncerty oraz występy i jak co roku nie zabraknie „światełka do nieba”. Wiemy dokładnie co się będzie działo!

31. finał WOŚP odbędzie się już 29. stycznia. W Gorzowie przygotowania do tego wydarzenia idą pełną parą! Tym razem działa jeden oficjalny sztab w „Klubie u Szefa” razem z którym gra też Kłodawa i I Liceum Ogólnokształcące.

Na ulice wyjdzie w tym roku około 300 wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do WOŚP-owych puszek już od soboty (28.01). Ważne! Wolontariusze będą mieli na sobie czerwone koszulki, a nie jak dotąd białe. Będą też mieli specjalne identyfikatory. Tego dnia w hali przy ulicy Słowiańskiej odbędzie się też mecz charytatywny, w którym wezmą udział przedstawiciele gorzowskiego samorządu i sportowcy.

A jakie atrakcje przygotowano na Wielki Finał w niedzielę?

Nowością będzie akcja „Wiosłowanie dla WOŚP w CH Nova Park”. W zabawie weźmie udział 11 galerii handlowych (z Bydgoszczy, Gdańska, Gorzowa, Krakowa, Lublina, Poznania, Torunia, Szczecina, Warszawy i Wrocławia). A dokładniej nie same galerie, a ich klienci. To właśnie oni będą rywalizować na ergometrze. Wygrywa ta galeria, która zanotuje u siebie największa liczbę osób, które pokonają na urządzeniu 500 metrów.

Tego dnia wciąż pozostajemy przy sporcie i aktywności fizycznej i, jak co roku, odbędzie się bieg „Policz się z cukrzycą”. Uczestnicy będą mieli do pokonania pięciokilometrową trasę po terenach byłego poligonu wojskowego. Chętni wciąż mogą się zapisywać za pośrednictwem strony: www.sport-time.com.pl.

Głównym punktem imprezy jak zawsze będą licytacje! O co będzie można powalczyć tym razem?

  1. Fotel VIP i roczny voucher na udział w wydarzeniach organizowanych w hali sportowej przy Słowiańskiej
  2. Srebrna pozłacana zawieszka „Kółeczko” wybita w Mennicy Polskiej (nakład to tylko 500 szt.- posiada certyfikat)
  3. Plastron z podpisami żużlowców
  4. Fartuch kuchenny, który został wykorzystany do nagrania kolędy przez Stal Gorzów
  5. Gadżety Stilonu
  6. Kask oraz kurtka od klubu motocyklowego „Nine Six MC Gorzów”

Licytacje odbędą się na scenie na Starym Rynku o godzinach: 17:00, 18:00, 18:30 (licytacja voucheru na wydarzenia w hali sportowej), 21:10.

Na scenie odbędą się też występy i koncerty. Zaprezentuje się OSP Siedlice, Szkoła Muzyczna MUSICARIUM, zespół PODBRÓDKA i zespół BLACKEND.

Tradycyjnie, o godzinie 20:00 wypuszczone zostanie Światełko do Nieba. Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie www.um.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE