poniedziałek, 25 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wygraj przejażdżkę rikszą z ukochaną osobą. Konkurs Muzeum Lubuskiego

Wygraj przejażdżkę rikszą z ukochaną osobą. Konkurs Muzeum Lubuskiego

Gorzowskie muzeum ogłosiło konkurs dla zakochanych, w którym do wygrania jest udział w odcinku „A jednak działa!” i przejażdżka rikszą znajdującą się w Parku Miłości im. Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach. Odcinek zostanie później wyemitowany m.in. na kanale YouTube Muzeum Lubuskiego.

Mimo, że Walentynki oficjalnie już za nami to zakochani wciąż mogą liczyć na ciekawe atrakcje. Jeszcze do niedzieli (20.02) chętni mogą wziąć udział w specjalnym, walentynkowym konkursie organizowanym przez Muzeum Lubuskiego. Co należy zrobić?

Na początek należy polubić trzy dowolne posty opublikowane w tym roku i dotyczące filmowego cyklu „A jednak działa!”. To filmowy projekt, który ma na celu pokazanie zabytków (m.in. tych znajdujących się w muzealnych zbiorach), zapoznanie z ich historią oraz pokazanie w przystępny sposób tego jak działały. Kilkuminutowe filmy prezentowane są na kanale YouTube.

Kolejnym etapem udziału w konkursie jest udostępnienie na Facebooku postu dotyczącego odcinka opublikowanego 14. lutego. Później należy kliknąć „to mi się podoba” pod filmem dotyczącym łyżew i opublikowanym na kanale Muzeum Lubuskiego na YT. Na koniec trzeba „ruszyć głową” i wykazać się kreatywnością, bo ostatnim etapem konkursu jest rozwinięcie zdania: Polecam cykl „A jednak działa!”, ponieważ… . Odpowiedzi należy napisać pod postem promującym odcinek opublikowany 14. lutego 2022 roku.

Konkurs trwa do niedzieli, a zwycięzca zostanie ogłoszony 23. lutego. Przypomnijmy: do wygrania jest udział w jednym odcinku „A jednak działa!”, w którym to zwycięzca wraz z swoim ukochanym/ukochaną będą mieli niepowtarzalną okazję przejechać się rikszą znajdującą się w Parku miłości w Lubniewicach. Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są m.in. na Facebookowym profilu Muzeum Lubuskiego oraz na stronie: www.muzeumlubuskie.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
18.4 ° C
18.4 °
18.4 °
69 %
1.5kmh
98 %
pon.
18 °
wt.
25 °
śr.
27 °
czw.
26 °
pt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE