poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wykonawca wybrany, prace przy północnej obwodnicy Gorzowa coraz bliżej

Wykonawca wybrany, prace przy północnej obwodnicy Gorzowa coraz bliżej

Firma Budimex S.A. zajmie się pierwszym etapem budowy północnej obwodnicy miasta. To oznacza, że już wkrótce podpisana zostanie umowa, a niedługo potem będą mogły ruszać realne prace.

Urzędnicy wybrali tańszą ofertę

W przetargu na to zadanie zgłosiły się dwie firmy: Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o., która zaproponowała, ze wykona zadanie za ponad 41 mln złotych, oraz Budimex S.A., która zaoferowała 27 mln.

– Komisja przetargowa, w swoim uzasadnieniu wskazała, że firma Budimex S.A. spełnia warunki udziału w postępowaniu, nie zachodzą wobec niej podstawy do wykluczenia, oferta jest ważna i nie podlega odrzuceniu. Oferta uzyskała największą liczbę punktów zgodne z kryteriami i wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia – informuje Ewa Iwańska, dyrektor spółki Gorzowskie Inwestycje Miejskie.

Wykonawca zrealizuje zadanie w formule zaprojektuj-wybuduj.

Zakres prac w ramach pierwszego etapu budowy obwodnicy Gorzowa

Wybrana firma wybuduje prawie półkilometrowy odcinek drogi o dwóch dwupasmowych jezdniach. Odcinek ten zostanie włączony w istniejące rondo przy ul. Wyszyńskiego i dalej poprowadzony w kierunku zachodnim – do skrzyżowania z ul. K. Wielkiego, gdzie zaplanowano budowę nowego ronda.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
99 %
1.6kmh
67 %
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
30 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE