piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wylicytuj fanty i wesprzyj psiaki ze schroniska

Wylicytuj fanty i wesprzyj psiaki ze schroniska

Ruszyła kolejna edycja „Azylkowego Bazarku”. O co chodzi? Na Facebookowej grupie wystawiane są ciekawe gadżety do licytacji (rzeczy przekazane np. przez darczyńców). Fanty można licytować zaczynając od określonej kwoty. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na potrzeby zwierząt przebywających w gorzowskim schronisku.

Poprzednia edycja Azylkowego Bazarku cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiono ją powtórzyć! Aż do 5. marca na Facebookowym profilu Azylowy bazarek lub Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom „Azyl” – Schronisko Azorki Gorzów Wlkp. wystawiane będą gadżety na licytację. Wśród nich znaleźć można różnego rodzaju vouchery, maskotki, akcesoria dla zwierząt, a nawet słodycze!

Do każdego gadżetu ustalona jest wyjściowa cena, od której zaczyna się licytację. Wygrywa ten, kto da więcej!

Tym razem wylicytowane fanty można będzie nie tylko odebrać osobiście w schronisku, ale także skorzystać z formy wysyłki, co ma umożliwić udział w bazarku osobom mieszkającym poza Gorzowem.

Warto skorzystać z takiej formy zakupów, bo niesie ona ze sobą wiele korzyści. Po pierwsze, i w tym wypadku najważniejsze, pieniądze ze sprzedaży gadżetów wesprą psiaki przebywające w schronisku. Po drugie, jest to forma recyklingu, dzięki której lepiej zadbamy o środowisko. Po trzecie, zawsze miło kupić sobie coś fajnego!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE