niedziela, 24 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wymień stare radio na bilet do teatru

Wymień stare radio na bilet do teatru

Już jutro w Gorzowie odbędzie się kolejna akcja pod nazwą „Wymień Odpady na Kulturalne Wypady”. Chodzi o to, że za przyniesioną odpowiednią ilość odpadów można otrzymać wejściówkę na jedno z wybranych wydarzeń.

To już ósma edycja akcji organizowanej przez spółkę INNEKO. Ostatni raz miała ona miejsce dwa lata temu Jej celem jest zachęcenie do dbania o środowisko między innymi poprzez segregację różnego rodzaju śmieci/odpadów. Idealnie wiążę się to też ze Światowym Dniem Ziemi, który świętujemy dzisiaj (22.04).

O co dokładnie chodzi? Każdy mieszkaniec może przynieść zużyty sprzęt elektroniczny czy elektryczny, makulaturę, puszki lub plastikowe butelki, a w zamian za nie otrzyma bilet lub voucher na wybrane wydarzenie. A jest z czego wybierać, bo do akcji włączyły się m.in. instytucje kultury, sportu oraz lokale gastronomiczne.

Aby dostać „kulturaną nagrodę” w postaci wejściówki, biletu lub vouchera należy przynieść (do wyboru): trzy sztuki małego lub jedną sztukę dużego RTV AGD, dwadzieścia butelek plastikowych lub puszek aluminiowych albo trzy kilogramy makulatury. Każdy może przynieść kilka rzeczy, nie ma ograniczeń.

Sama akcja odbędzie się na palcu Gorzowskiego Rynku Hurtowego, na parkingu za Ryneczkiem Jerzego.

Pojawią się tam stoiska do odbioru surowców, namioty partnerów akcji, punkty gastronomiczne, namioty tematyczne proponujące różnorakie atrakcje edukacyjne, scena na której wystąpią lokalne grupy taneczne, zespoły muzyczne, stoiska z gastronomią i wiele innych – informują organizatorzy.

„Wymień Odpady na Kulturalne Wypady” już w sobotę (23.04) w godzinach od 11:00 do 16:00. Więcej informacji na Facebookowej stronie wydarzenia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
59 %
0.9kmh
10 %
niedz.
19 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
26 °
czw.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE