czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wypisy z ewidencji gruntów wydawane w nowym miejscu

Wypisy z ewidencji gruntów wydawane w nowym miejscu

Od wczoraj, tj. od poniedziałku (09.05) po wypisy z ewidencji gruntów czy budynków oraz wyrysy map należy się zgłaszać do nowego miejsca, a dokładniej do budynku Urzędu Skarbowego przy ulicy Jagiellończyka.

Do tej pory zainteresowani uzyskaniem takich dokumentów musieli się udać do budynku głównego Urzędu Miasta przy ulicy Sikorskiego. Teraz się to zmieniło. Wydawanie wypisów z ewidencji gruntów i budynków w tej chwili odbywa się w Urzędzie Skarbowym, pokój nr 122.

– W ten sposób, nie będzie potrzeby przemieszczania się po różnych placówkach urzędu, a wszystkie dokumenty potrzebne, na przykład, do sporządzania aktu notarialnego będzie można uzyskać w jednym miejscu – informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 95 7355 951.

Sam wypis i wyrys z ewidencji gruntów i budynków to dokument, który zawiera informacje dotyczące danej nieruchomości: m.in. funkcja, przeznaczenie, lokalizacja, czyli wszystko to, co pozwala zidentyfikować nieruchomość oraz jej właściciela. Jest potrzebny na przykład wtedy, gdy chcemy dokonać wpisu do księgi wieczystej, kupujemy bądź sprzedajemy nieruchomość lub też zlecamy sporządzenie operatu szacunkowego nieruchomości.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6 ° C
6 °
6 °
73 %
2.4kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE