czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wysoka: Ktoś pobił kotka. Świadkowie poszukiwani

Wysoka: Ktoś pobił kotka. Świadkowie poszukiwani

Pod opiekę OTOZ Animals Gorzów trafił mały kotek z niedowładem tylnych łap. Jak się okazuje zwierzę zostało pobite, a jego właścicielka odmówiła udzielenia mu pomocy weterynaryjnej. Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat sprawy pobicia proszony jest o kontakt. Zbierane są też środki na leczenie.  

Kotka ciągnącego za sobą tylne łapki dostrzegła para młodych ludzi spacerujących w miejscowości Wysoka. Chcieli zabrać zwierzę do lecznicy weterynaryjnej, aby udzielono mu tam fachowej pomocy jednak uniemożliwiła im to właścicielka czworonoga. O sprawie natychmiast została powiadomiona organizacja prozwierzęca OTOZ Animals Gorzów.

Gdy inspektorzy zjawili się na miejscu kotka nie było już we wskazanym miejscu. Został znaleziony nieco dalej.

Leżał na ziemi przy płocie we własnych odchodach, pokryty muchami, które złożyły na nim pełno jaj” piszą wolontariusze OTOZ Animals Inspektorat Gorzów na swoim Facebookowym profilu.

Okruszek, bo tak nazywa się kotek, został wreszcie przewieziony do weterynarza i nakarmiony. Zdjęcie RTG nie wykazało złamań, ale zwierzę nie może chodzić.

Badania ujawniły, że ma bardzo duży obrzęk w tylnych okolicach i wątroby oraz wielkiego siniaka co wskazuje na kopanie albo uderzenie czymś, na pewno nie zderzenie z autem” dodają inspektorzy.

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego kto mógł skrzywdzić zwierzę proszony jest o kontakt z OTOZ Animals Gorzów. Zbierane są też środki na dalsze leczenie – liczy się każda złotówka. Link do zbiórki znajdziecie tutaj:

Ktoś go tak pobił, że nie może chodzić. Walczymy o życie małego Okruszka. | RatujemyZwierzaki.pl

Więcej informacji na Facebookowym profilu organizacji OTOZ Animals Inspektorat Gorzów


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE