wtorek, 5 marca, 2024

Część Gorzowa bez wody

Już w najbliższą środę, tj. 10. sierpnia, trzy gorzowskie osiedla będą miały chwilowe problemy z dostępem do wody. Utrudnienia na szczęście nie mają potrwać zbyt długo.

Jak informuje Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie w środę prowadzone będą prace inwestycyjne na ZW Centralny. W związku z tym w godzinach od 8:00 do 18:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody do budynków znajdujących się na osiedlu Staszica, osiedlu Sportowym oraz Europejskim. Problemy mogą mieć także mieszkańcy budynków usytuowanych przy ulicy Chopina, Asnyka, Alei 3 Maja oraz wszystkich ulic do nich przyległych.

„Ponadto sygnalizujemy, o możliwości pogorszenia jakości wody podawanej do sieci w zakresie mętności, manganu i twardości ogólnej. W tym zakresie prowadzone jest ciągłe monitorowanie parametrów mikrobiologicznych i fizykochemicznych” czytamy w komunikacie PWiK.

Lepiej zawczasu przygotować się na niedogodności i wyposażyć się na zapas w wodę. A jeśli chodzi o kąpiel to zawsze można się też wybrać nad jedno z pobliskich, podgorzowskich jezior, połączyć przyjemne z pożytecznym i miło spędzić czas na łonie natury. Pamiętajcie, ze środa ponownie zapowiada się bardzo ciepło, więc trochę wody dla ochłody na pewno się przyda.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
5.3 ° C
5.3 °
5.3 °
58 %
3.5kmh
38 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE