niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zadbaj o zdrowie, zbadaj piersi

Zadbaj o zdrowie, zbadaj piersi

Gorzowski szpital zaprasza panie na ostatni przed wakacjami Onkologiczny Biały Czwartek. Już jutro (30.06) wszystkie kobiety, które nie ukończyły 50. roku życia mogą skorzystać z bezpłatnego USG piersi.

Wiek to pierwsze kryterium, ale z oferty mogą skorzystać wyłącznie panie, które do tej pory nie były pacjentkami gorzowskiego oddziału onkologicznego. W ramach Białego Czwartku wszystkim zainteresowanym przeprowadzone zostanie USG piersi, ale w razie potrzeby również inne badania.

– Poza USG niektórym pacjentkom robimy też mammografię, żeby dokładnie sprawdzić ewentualne zmiany – mówi dr Piotr Plecka, onkolog kliniczny, chemioterapeuta.

Badania odbędą się w Poradni Chirurgii Onkologicznej w Ośrodku Radioterapii w szpitalu przy ulicy Dekerta. Konieczne są jednak wcześniejsze zapisy, których można dokonać pod numerem telefonu: 95 782 77 77. Tam też można uzyskać więcej informacji na temat badań. Szczegóły także na stronie: www.szpital.gorzow.pl.

Przypomnijmy: regularne wykonywanie USG piersi oraz mammografii pomaga w szybkim wykryciu ewentualnych zmian rakowych, co z kolei pozwala na natychmiastowe podjęcie leczenia i zwiększa szanse na całkowite wyzdrowienie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
3.8 ° C
3.8 °
3.8 °
95 %
4.2kmh
100 %
niedz.
7 °
pon.
8 °
wt.
6 °
śr.
4 °
czw.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE