czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zagrają piękni Cyganie! Romane Dyvesa w Gorzowie

Zagrają piękni Cyganie! Romane Dyvesa w Gorzowie

Już jutro, tj. w sobotę (28.05) odbędą się kolejne Międzynarodowe Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa. Impreza w gorzowskim amfiteatrze.

To już trzydziesty czwarty raz Gorzów będzie gościł cygańskie zespoły i artystów.  Na scenie amfiteatru wystąpią Viki Gabor, Stanisław Karpiel Bułecka, Rafał Brzozowski, Dżambo Agusevi Orchestra, Mr. Žarko, Izabela Szafrańska, Taborowa Orkiestra Harfiarzy wraz z muzykami Filharmonii Gorzowskiej, Liza Kotlyarenko, Ewelina Gabor oraz Sara Czureja. Jak zawsze pojawi się też Cygański Teatr Muzyczny Terno, który jest gospodarzem imprezy.

– Będzie to kolejny wyjątkowy festiwal pełen kolorów, energii i żywiołowego tańca. To wszystko jest nieodłącznym elementem naszej cygańskiej kultury, którą po raz 34. pragniemy Państwu zaprezentować na gorzowskiej scenie – mówi Edward Dębicki, kustosz kultury cygańskiej, założyciel Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno.

Romane Dyvesa już jutro o godzinie 20:30 w Amfiteatrze. Bilety można kupić przed wejściem do amfiteatru oraz za pośrednictwem strony www.abilet.pl. Koncert będzie nagrywany przez TVP2. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
10 ° C
10 °
10 °
63 %
3.7kmh
6 %
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
15 °
pon.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE