piątek, 22 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zamknięty wylot na Gdańsk. Kierowcy, uważajcie

Zamknięty wylot na Gdańsk. Kierowcy, uważajcie

Od poniedziałkowego popołudnia (16.05) wprowadzone zostały zmiany w organizacji ruchu w rejonie ronda Gdańskiego w Gorzowie. Odcinek ulicy Walczaka od ronda do ul. Dowgielewiczowej jest nieprzejezdny.

Kierowcy, patrzcie na znaki i korzystajcie z objazdów

W rejonie budowane ronda na skrzyżowaniu ulica Walczaka, Górczyńskiej i Zawackiej, wprowadzono zmiany w organizacji ruchu, które wiążą się z kolejnym już etapem budowy tego ronda.

Jak informują urzędnicy: ulica Walczaka na odcinku od Czereśniowej w kierunku Gdańska jest drogą bez przejazdu i zapewnia jedynie dojazd do przyległych obiektów np. szpitala czy firm zlokalizowanych na dawnych terenach „Stilonu”. 

Objazd do ul. Walczaka dla jadących od strony Gdańska/Różanek wyznaczony został przez ul. Górczyńską – Piłsudskiego – al. Ruchu Młodzieży Niezależnej za pomocą żółtych tablic objazdowych. Dla jadących od strony Różanek nie ma możliwości wjazdu w ul. Walczaka w kierunku centrum czy szpitala.

Dla jadących ul. Walczaka od strony centrum czy ul. Pomorską trasa objazdowa wyznaczona została już na rondzie Ofiar Katynia i prowadzi przez al. Ruchu Młodzieży Niezależnej – Piłsudskiego – Górczyńską. Pozostawiono również możliwość przejazdu przez ul. Czereśniową – Piłsudskiego.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
99 %
2.8kmh
100 %
pt.
14 °
sob.
18 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE