wtorek, 16 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia. MDK zaprasza

Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia. MDK zaprasza

Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie zaprasza do zapisów na różnego rodzaju zajęcia i warsztaty. Oferta jest bardzo szeroka i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Same zapisy ruszą w czwartek (01.08) i potrwają do 9. września.

Zajęcia organizowane w Młodzieżowym Domu Kultury odbywają się przez cały rok szkolny. Wkrótce ruszy nabór na rok 2022/2023. A co ciekawego czeka na chętnych?

  • Zespół Tańca Ludowego „Mali Gorzowiacy”

W ramach zajęć uczestnicy będą mogli się nauczyć polskich tańców, piosenek i tradycji ludowych. Zespół bierze udział w koncertach w całym kraju oraz za granicą.

Zajęcia odbywają skierowane są do chłopców i dziewczynek w wieku 6 i 7 lat. Odbywają się w poniedziałki w godzinach od 16:00 do 17:00 i w środy od 16:00 do 17:30.

  • Pracowania Plastyczno-Ceramiczna

Działają tu sekcje o charakterze ogólnoplastycznym, szkoleniowym oraz zajęcia z ceramiki artystycznej. Dla uczestników organizowane są różnego rodzaju warsztaty artystyczne, wystawy, wycieczki i konkursy.

Zajęcia skierowane są do osób w wieku od 6 do 20 lat.

  • Pracownia Korekty Wad Postaw

Zajęcia prowadzone są systematycznie dwa lub trzy razy w tygodniu, w zależności od ilości wad: skolioza, plecy okrągłe, wady kolan i stóp.

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat.

  • Pracownia Muzyczna

Prowadzone są nabory uzupełniające do grup wokalnych (dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych) oraz do grup instrumentalnych (gitara klasyczna, ukulele).

  • Pracownia Fotograficzna

Uczestnicy poznają w teorii i w praktyce czym jest fotografia kolorowa i czarno-biała. Zajęcia skierowane do dzieci powyżej 10 roku życia. Konieczne jest posiadanie swojego aparatu.  Zapisy prowadzone będą od 1 do 9 września w godzinach 16:00 do 19:00 przy ulicy Śląskiej 20. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
5.7 ° C
5.7 °
5.7 °
87 %
8.5kmh
100 %
wt.
10 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE