niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zdecyduj jak zmienić miasto. W Gorzowie rusza głosowanie do Budżetu Obywatelskiego 2024

Zdecyduj jak zmienić miasto. W Gorzowie rusza głosowanie do Budżetu Obywatelskiego 2024

To właśnie ten moment, w którym wszyscy mieszkańcy mogą zdecydować o inwestycjach jakie ich zdaniem powinny zostać zrealziowane w mieści wprzyszłym roku w ramach pewnej części miejskiego budżetu. Głosy można oddawać zarówno w kategorii ogólnomiejskiej jak i rejonowej.

Od 9. do 22. października trwa elektroniczne głosowanie do przyszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Gorzowianie mogą wybrać które projektów spośród tych zgłoszonych przez mieszkańców zostaną zrealizowane. Myślisz o nowym oświetleniu? A może jakaś droga wymaga remontu? Wystarczy wejść na stronę MIASTA gdzie znajduje się pełna lista zaproponowanych inwestycji.

Wykonane zostaną te, które otrzymają największą ilość głosów. W tym roku, jak zawsze, głosujemy w kategorii ogólnomiejskiej, gdzie można wybierać spośród następujących zadań twardych:

  • Ciekawa historia współczesnego Gorzowa pokazana za pomocą „figurek” i aplikacji turystycznej
  • Budowa toru rolkowego w parku 750-lecia
  • Organizacja Biegu Przeszkodowego
  • Na pomoc zwierzętom miejskim – zabiegi sterylizacji/kastracji kotów wolno żyjących

W katgeorii rejonowej można głosować na projekty z następujących rejonów: osiedle Staszica, Chwalęcice/Srebrna, Piaski, Osiedle Europejskie, Zakanale, Zamoście, Śródmieście/Centrum.

W przypadku pytań bądź wątpliwości, do dyspozycji mieszkańców pzoostają urzędnicy z Biura Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji, mieszczącego się w centrum, w budynku dawnego Lamusa.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
54 %
2.1kmh
100 %
niedz.
19 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
19 °
czw.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE