czwartek, 8 czerwca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Złota rączka znów pomoże seniorom w drobnych naprawach

Złota rączka znów pomoże seniorom w drobnych naprawach

Już w poniedziałek (29.05) rusza trzecia edycja programu „Złota Rączka”, w ramach którego seniorzy po 65. roku życia mogą liczyć na pomoc fachowców w drobnych, codziennych naprawach. Wystarczy tylko wysłać odpowiednie zgłoszenie, a specjalista pojawi się w najbliższym możliwym terminie!

Złota Rączka – na czym polega

Złota Rączka to program realizowany w Gorzowie od 2019 roku. Skierowany jest do wszystkich seniorów, czyli osób, które ukończyły 65 lat. I to tak naprawdę jedyne kryterium, by skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Pomoc ma polegać przede wszystkim na niewielkich naprawach, niewymagających natychmiastowej interwencji, specjalistycznej wiedzy lub dużych nakładów finansowych. Seniorzy mogą więc liczyć np. na wymianę uszczelek, podłączenie i zaprogramowanie telewizora, wymianę żarówki, wężyków, syfonów, deski sedesowej, itp., wymianę zamków, naprawę zawiasów, sklejenie krzeseł i tym podobne usługi.

To wszystko wykonywane jest nieodpłatnie i ma na celu pomoc seniorom z tymi sprawami codziennego życia, z którymi sami nie są sobie w stanie poradzić.

Gdzie się zgłaszać po pomoc Złotej Rączki?

Trzecia edycja programu rozpocznie się w poniedziałek (29.05). Zgłaszać się można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30.

Można to zrobić telefoniczne pod numerem: 601 568 275, za pośrednictwem profilu na Facebooku „Złota Rączka dla Gorzowskiego Seniora” lub mailowo pisząc na adres: fundacjatwojemiastogorzow@gmail.com. W przypadku zgłoszeń internetowych konieczne jest podanie numeru telefonu.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
16.6 ° C
16.6 °
16.6 °
52 %
2.3kmh
4 %
czw.
28 °
pt.
28 °
sob.
27 °
niedz.
23 °
pon.
15 °

NAJPOPULARNIEJSZE