wtorek, 5 marca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów. Nowe godziny i trasy

Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów. Nowe godziny i trasy

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie informuje, że od maja zmienione zostaną rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej. Ze zmianami można się już zapoznać, a pracownicy MZK i urzędu miasta czekają na ewentualne uwagi.

Tym razem zmiany mają być naprawdę spore, bo nie chodzi jedynie o niewielką korektę godzin odjazdów autobusów. Zmodyfikowane mają zostać bowiem zarówno godziny jak i całe trasy przejazdu środków komunikacji miejskiej. Chodzi o wszystkie linie (z wyłączeniem linii tramwajowych, te zostaną takie same).

Nowe rozkłady jazdy opracowane zostały na zlecenie Urzędu Miasta i zostaną wdrożone już w maju tego roku.

„(…) głównym założeniem była koordynacja sieci połączeń, tak aby odpowiadała potrzebom mieszkańców z uwzględnieniem możliwości finansowych Miasta” czytamy na stronie www.mzk-gorzow.pl.

Nowy rozkład jazdy jest już dostępny tutaj: Komunikat nowe rozkłady – MZK Gorzów (mzk-gorzow.com.pl) i każdy może się z nim zapoznać. Zanim realne zmiany wejdą w życie urzędnicy chcą się jednak dowiedzieć co sądzą o nich mieszkańcy. Mieszkańcy mogą więc zgłosić swoje uwagi. Jak to zrobić?

Wnioski, uwagi i opinie można wysyłać d0 24. marca za pomocą formularza kontaktowego dostępnego TUTAJ. Można tez skorzystać z poczty: tradycyjnej na adres Urzędu Miasta przy ul. Myśliborskiej 34 (dopisek „rozkład jazdy”) oraz elektronicznej wysyłając maila na adres wgt@um.gorzow.pl.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
5.3 ° C
5.3 °
5.3 °
58 %
3.5kmh
38 %
wt.
5 °
śr.
9 °
czw.
7 °
pt.
8 °
sob.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE