poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Znikną dziury, ale najpierw... muszą być utrudnienia

Znikną dziury, ale najpierw… muszą być utrudnienia

Po raz kolejny gorzowscy kierowcy muszą się liczyć z chwilowymi utrudnieniami, które mogą się pojawić na drogach. Wszystko dlatego, że rozpoczęło się frezowanie ulic zniszczonych podczas zimy.

Jak informują urzędnicy: utrudnienia drogowe mogą wystąpić dzisiaj (31.03) i jutro (01.04) w rejonie kilku gorzowskich ulic. Na drogi wyjechał już bowiem ciężki sprzęt., który ma za zadanie naprawić ulice po zimie, czyli między innymi zlikwidować powstałe na skutek mrozów dziury.

Prace będą toczone na następujących ulicach: ul. Ryskiej, na odcinku od Brukselskiej, ul. Piłsudskiego, na odcinku od kościoła do Niepodległości, ul. Niemcewicza, na odcinku od Stanisławskiego do Broniewskiego, ul. Marcinkowskiego, na odcinku od Broniewskiego do pętli autobusowej, ul. Narutowicza, ul. Kasprzaka, na odcinku od ul. Krętej do budynku nr 6n.

Kierowcy powinni uważnie patrzeć na znaki i stosować się do poleceń służby drogowej. A już w przyszłym tygodniu (tj. od 4. do 8. kwietnia) nakładana będzie tam nowa masa bitumiczno-mineralna.

Przypomnijmy: w Gorzowie też wciąż trwają remonty drogowe i wciąż wprowadzane są nowe zmiany w organizacji ruchu. Aktualne utrudnienia oraz etapy poszczególnych prac można śledzić na stronie www.transport.gorzow.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
2.9 ° C
2.9 °
2.9 °
92 %
2kmh
81 %
pon.
10 °
wt.
8 °
śr.
8 °
czw.
12 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE