niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Zwiedzanie Gorzowa w jesiennej scenerii. Kolejny spacer z przewodnikiem

Zwiedzanie Gorzowa w jesiennej scenerii. Kolejny spacer z przewodnikiem

Pierwsza sobota miesiąca oznacza… kolejną wycieczkę z cyklu miejskich spotkań pt. „ChodźMy na spacer”. Tym razem mieszkańcy będą mogli przejść się bulwarami i poznać zasłużonych poetów, marszałków i… kolejarzy. O ciekawych wątkach historycznych opowie przewodnik Zbigniew Rudziński.

„ChodźMy na spacer” to wspólna inicjatywa miasta Gorzów oraz PTTK Ziemi Gorzowskiej. Celem akcji jest lepsze poznanie miasta i jego historii, dlatego też w każdą pierwszą sobotę miesiąca, przez cały 2023 rok, organizowane są spacery po mieście. Może wziąć w nich udział każdy chętny i jest to całkowicie bezpłatne!

Uczestników oprowadza Zbigniew Rudziński – przewodnik, turysta, alpinista i krajoznawca, który jak nikt inny potrafi opowiadać o ciekawych, intrygujących, a często zagadkowych punktach w mieście.

„Chodźmy na spacer” listopad 2023

Kolejna akcja odbędzie się już w najbliższą sobotę, czyli 4 listopada. Tym razem spacer organizowany jest pod hasłem: „Bulwarem do pomników chwały kolejarzy, poetów, marszałków i Iwowian na szczyt miasta”.

Jak zawsze, spacer rozpocznie się o godzinie 10:00. Zbiórka pod Fontanną Pauckscha na Starym Rynku, niedaleko Katedry.

W spacerze może wziąć udział każdy chętny – bez względu na wiek! Nie są potrzebne wcześniejsze zapisy, wystarczy ubrać wygodne buty, odzież adekwatną do pogody i ruszać w trasę!

Spacer zorganizowany zostanie niezależnie od pogody. jedynie silna ulewa, wichura, grad czy burza mogą pokrzyżować plany.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
49 %
2.4kmh
86 %
niedz.
22 °
pon.
25 °
wt.
24 °
śr.
21 °
czw.
22 °

NAJPOPULARNIEJSZE