czwartek, 18 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubin32. Finał WOŚP w Gubinie - program

32. Finał WOŚP w Gubinie – program

Jak co roku gubiński sztab WOŚP będzie grał na Hali ZSLiT przy ul. Krakowskiej. Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji na ten dzień i niesamowite fanty na licytacje. Zapraszamy do sprawdzenia najciekawszych naszym zdaniem rzeczy, które wydarzą się podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Udało się zebrać rekordową liczbę ponad 80 niezwykłych przedmiotów, które nie tylko mają wartość materialną, ale także emocjonalną, kolekcjonerską. Każdy z tych przedmiotów będzie zlicytowany i stanie się częścią większej sprawy niesienia pomocy – pisze na swoim profilu Kamil Kuśnierek, który jak co roku będzie prowadził licytacje.

Cała ekipa już od kilku miesięcy pracowała nad organizacją całego finału i przygotowaniem ciekawych fantów na licytację. Wśród nich znalazły Dzień w Komendzie Policji w Krośnie Odrzańskim, wycieczka po winnicach od Starosty Grzegorza Garczyńskiego, Piłka oraz koszulka z autografami zawodników Zastalu Zielona Góra, Voucher na pobyt w SPA w Międzyzdrojach, Kurs sternika motorowodnego i wiele innych.

Część aukcji takich jak meble od firmy Iwaniccy sp. z o.o. sp.k., lot 60-minutowy samolotem nad Gubinem czy usługa koparki w Gubinie zostały już zlicytowane online. Cały finał przygotowuje sztab ludzi pod kierownictwem Marcina Gwizdalskiego. Rekord gubińskiej zbiórki na rzecz Fundacji WOŚP ustanowiono w 2022 roku. Wynosi on niemal 200 000 złotych.

Podczas Finału, który rozpocznie się już o godz. 11.00 wystąpi cała plejada artystów, sportowców oraz przedszkolaków i uczniów. Szczegóły na plakacie.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie małe
4 ° C
4.6 °
1.7 °
81 %
1.2kmh
38 %
śr.
4 °
czw.
10 °
pt.
8 °
sob.
6 °
niedz.
7 °

NAJPOPULARNIEJSZE