niedziela, 14 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno Odrzańskie32. Finał WOŚP w Krośnie Odrzańskim - program

32. Finał WOŚP w Krośnie Odrzańskim – program

Już jutro rozpoczyna się 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Znamy już wszystkie szczegóły krośnieńskiego finału i zebraliśmy je dla was w jednym miejscu. Czego można się spodziewać podczas jutrzejszej wielkiej zbiórki w naszej gminie?

Jak zwykle w naszej gminie działają dwa sztaby. Pierwszy w Ośrodku Sportu i Rekreacji gdzie szefową jest Ewelina Kasprzak, a drugi w Szkole w Osiecznicy gdzie sztab prowadzi Magdalena Piróg. Obie grupy organizują finał i mają sporo do zaoferowania dla wszystkich chcących pomóc.

Finał w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie Odrzańskim rozpocznie się o godz. 14.00 i zakończy się tradycyjnym światełkiem do nieba o godz. 20.00. E-Skarbonkę sztabu krośnieńskiego znajdziecie TUTAJ. Wydarzenie będzie okraszona koncertami, pokazami i licytacjami. Wszystkie szczegóły znajdziecie w plakatach poniżej.

Na aukcjach Allegro można wylicytować m.in. piękny obraz Elvisa Presleya (akryl na płótnie) namalowany przez Ankę Mierzejewską czy 1 nr startowy Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2024. Do obu sztabów trafiły również upominki od samorządowców.

Starosta Grzegorz Garczyński przekazał do licytacji wycieczkę „Szlakiem Krośnieńskich Winnic”. Z kolei Wojewoda Lubuski Marek Cebula przekazał kosz smakowitości, a nowa włodarz gminy Anna Mikołajczyk dzień w fotelu burmistrza Krosna Odrzańskiego.

Z kolei Finał w sali gimnastycznej szkoły w Osiecznicy rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do 19.00. Na wpłacających czekają atrakcje jak kawiarenka, loteria, licytacje czy występy grup tanecznych „Zumba”, „Etna” a także przedszkolaków i uczniów.

Tutaj znajdziecie e-skarbonkę sztabu oraz ich aukcje na Allegro. Jest w czym wybierać, a do licytacji przeznaczono vouchery na spacer po winnicy wraz z degustacją dla 4 osób po Winnicy Aris czy do sklepu ogrodniczego WESOŁY OGRÓD lub RESTAURACJI W OGRODZIE o wartości 200 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronach w mediach społecznościowych:

Sztab Krosno Odrzańskie

Sztab w Zespole Edukacyjnym w Osiecznicy 


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
19.1 ° C
19.3 °
17.8 °
69 %
6kmh
100 %
niedz.
19 °
pon.
9 °
wt.
8 °
śr.
11 °
czw.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE