niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraNajwiększe licytacje na głównej scenie! Rejestracja WOŚP, kolacja, bitwa w kisielu...

Największe licytacje na głównej scenie! Rejestracja WOŚP, kolacja, bitwa w kisielu…

Już w niedzielę, 28 stycznia, na scenie na parkingu przy Filharmonii Zielonogórskiej odbędą się wyjątkowe koncerty z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pomiędzy nimi na scenie będzie można brać udział w licytacjach. Co trafi pod WOŚP-owy młotek?

W tym roku na scenie zaśpiewają m.in. Majka Jeżowska Band oraz zespół Papa Dance. Pomiędzy koncertami na scenie będą odbywać się licytacje. Udział będą mogli w nich wziąć wszyscy mieszkańcy, który pojawią się tego dnia na parkingu na Placu Powstańców Wielkopolskich. Start WOŚP-owego miasteczka w Zielonej Górze o godzinie 15:00!

Patroni, politycy oraz lokalne firmy nie zawiodły w wystawianiu ciekawych propozycji na tegoroczny, już 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod młotek trafi m.in. lot balonem nad naszym miastem czy wejściówki VIP na jeden z meczów Falubazu Zielona Góra.

Jedną z głównych licytacji będzie ta, ufundowana przez Focus Mall w Zielonej Górze. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: Tego jeszcze nie było! Focus Mall dołącza do zbiórki WOŚP. Oprócz tego fanty przygotowali także prezydent oraz wiceprezydentka miasta. Janusz Kubicki przekaże na licytację tablicę rejestracyjną o numerach: F1 WOSP. Natomiast Wioleta Haręźlak na jeden dzień zostanie ogrodniczą w ogrodzie lub na działce zwycięzców licytacji. Na rzecz WOŚP udział w bitwie w kisielu podarowali radni miasta – zwycięzca wybierze, którzy z polityków wezmą w niej udział.

Do wylicytowania będzie także kolacja z gościnnym udziałem Bartosza Arłukowicza, bilety do Lubuskiego Teatru oraz okolicznościowy medal Falubazu. Dodatkowo Urząd Marszałkowski przekazał kosze lokalnych produktów, które również trafią na aukcje na scenie.

Punktualnie o godzinie 20:00 zostanie puszczone światełko do nieba, a tuż po tym scenę przejmie zespół Papa Dance. Całe wydarzenie zakończy się około godziny 22:00.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie duże
21.7 ° C
21.7 °
21.2 °
35 %
4kmh
91 %
niedz.
21 °
pon.
25 °
wt.
26 °
śr.
28 °
czw.
31 °

NAJPOPULARNIEJSZE