czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraTego jeszcze nie było! Focus Mall dołącza do zbiórki WOŚP

Tego jeszcze nie było! Focus Mall dołącza do zbiórki WOŚP

Co roku zaskakują nas coraz to ciekawsze aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku dużą niespodziankę zrobiło centrum handlowe Focus Mall w Zielonej Górze. Na licytację trafi dedykowane miejsce w galerii handlowej… i nie tylko!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która gra pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”, w Zielonej Górze nie przejdzie bez echa. Na aukcje na Wielkiej Scenie na parkingu przy Filharmonii Zielonogórskiej trafi propozycja od centrum handlowego Focus Mall.

Mieszkańcy, którzy wybiorą się pod scenę, będą mogli usłyszeć nie tylko ciekawe koncerty (więcej na ten temat pisaliśmy w artykule: Znamy szczegóły finału WOŚP w Zielonej Górze!), ale także wziąć udział w ciekawych licytacjach. Jedną z nich będzie wspominana już wcześniej walka radnych w kisielu (zwycięzca licytacji wybierze, którzy radni wezmą w niej udział). Kolejną ciekawą propozycją jest ta, złożona przez galerię Focus Mall.

Zielonogórzanie będą mogli licytować dedykowane miejsce parkingowe na parkingu Focus Mall na cały rok! Dodatkowo centrum handlowe dorzuca kartę podarunkową o wartości 500 złotych, którą będzie można wykorzystać w sklepach i restauracjach znajdujących się w galerii.

Zwycięzca lub zwyciężczyni licytacji będzie mieć możliwość darmowego parkowania w Focus Mall przez cały rok. Przypisane miejsce parkingowe znajdzie się na parkingu galerii na poziomie „0”. Kartę podarunkową będzie można użyć do płatności w 90 sklepach w Focus Mall i będzie ona ważna przez 12 miesięcy. Lista punktów, w których jest akceptowana, znajduje się na stronie focusmall-zielonagora.pl.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
bezchmurnie
7.4 ° C
7.4 °
7.4 °
64 %
3.5kmh
4 %
czw.
10 °
pt.
13 °
sob.
11 °
niedz.
13 °
pon.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE