środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGubinBieg bez Granic wraca do Gubina

Bieg bez Granic wraca do Gubina

Już w najbliższą niedzielę – 15 maja – odbędzie się Bieg bez Granic. Słynna impreza sportowa wraca do Gubina.

„Bieg bez Granic” to zawsze wielkie wydarzenie w Gubinie. Można nazwać tę imprezę międzynarodową, ponieważ biorą w niej udział biegacze z Niemiec i Polski, a trasa często przebiega po obu stronach polsko-niemieckiej granicy.

Każdego roku w „Biegu bez Granic” bierze udział kilkaset osób. W ostatnich latach jednak impreza nie mogła być organizowana przez obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Teraz jednak wydarzenie wraca do kalendarza imprez w Gubinie.

Jak podaje oficjalny fanpage Urzędu Miasta w Gubinie na Facebboku: „Już w najbliższą niedzielę, 15 maja, kilkuset uczestników pojawi się na atestowanej trasie. Oprócz samego biegu organizatorzy przewidzieli inne atrakcje, przede wszystkim wizytę gościa specjalnego, czyli złotej medalistki olimpijskiej z Tokio, gwiazdy polskiej lekkoatletyki – Justyna Święty-Ersetic – Fanpage! W związku z tym wydarzeniem informujemy, że 15 maja, w godzinach od 11:00 do 13:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym i czasowe zamknięcie ulic, którymi poprowadzony zostanie bieg. Mowa o ulicach: 3-go Maja, Roosevelta i Piastowskiej.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady deszczu
2.6 ° C
4 °
1.8 °
99 %
3.6kmh
100 %
śr.
4 °
czw.
5 °
pt.
7 °
sob.
4 °
niedz.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE