piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinBrązowy medal Pawła Krupińskiego na Letnich Igrzyskach Europejskich!

Brązowy medal Pawła Krupińskiego na Letnich Igrzyskach Europejskich!

Paweł Krupiński z Gubina z kolejnym pływackim sukcesem. Na VIRTUS European Summer Games. The 2nd European Regional Games zdobył brązowy medal!

Paweł Krupiński to sportowiec z Gubina z Zespołem Downa. Pływak ma już na swoim koncie mnóstwo sukcesów, ale ten rok jest wyjątkowy. Gubinianin przywozi z zawodów medal za medalem. Nie inaczej było podczas 2. Letnich Igrzysk Europejskich: VIRTUS European Summer Games. The 2nd European Regional Games, które odbyły się w Krakowie.

Przez kilka dni w Krakowie odbywały się 2. Letnie Igrzyska Europejskie z udziałem sportowców ze sprawnością intelektualną. To duża impreza międzynarodowa, w której udział wzięli reprezentanci 18 państw. Zawodnicy rywalizowali w takich dyscyplinach jak: lekkoatletyka, tenis stołowy, koszykówka, piłka ręczna, tenis, wioślarstwo, kolarstwo, badminton i oczywiście pływanie, gdzie oglądać można było Pawła Krupińskiego.

To prawdopodobnie najwyższy poziom na jakim przyszło rywalizować pływakowi z Gubina. Pokazał to już start na 100 metrów stylem klasycznym, gdzie Paweł zajął czwarte miejsce. Nie ma jednak zawodów bez medalu P. Krupińskiego. Ten udało się zdobyć podczas rywalizacji na dystansie 50 metrów stylem klasycznym. Paweł przypłynął na metę trzeci i przywiezie do domu brązowy krążek. Gratulacje!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
24.5 ° C
26.2 °
23.5 °
64 %
4.3kmh
100 %
pt.
29 °
sob.
24 °
niedz.
26 °
pon.
29 °
wt.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE