piątek, 24 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPaweł Krupiński podwójnym mistrzem i wicemistrzem Polski

Paweł Krupiński podwójnym mistrzem i wicemistrzem Polski

Kolejny tydzień, kolejne sukcesy Pawła Krupińskiego z Gubina. W miniony weekend wywalczył podwójne mistrzostwo Polski, a także wicemistrzostwo!

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o sukcesie Pawła Krupińskiego na Igrzyskach Olimpiad Specjalnych, a także szansach na wyjazd na Special Olympics World Games Berlin 2023.

Pływak z Gubina z Zespołem Downa nie zatrzymuje się. W weekend, w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski „Sprawni Razem”, gdzie Paweł Krupiński wystartował jako reprezentant województwa lubuskiego. Konkurencja była znacznie poważniejsza, ponieważ Paweł rywalizował już nie tylko z pływakami z Zespołem Downa, ale także zawodnikami z innymi niepełnosprawnościami.

Jak poszło pływakowi z Gubina? Jak zwykle, przywiózł trochę medali. Wywalczył dwa złote medale oraz jeden srebrny – tym samym został podwójnym mistrzem oraz wicemistrzem Polski.

„- Uzyskałem wyniki w granicach moich wyśrubowanych życiówek, które potwierdziły moją stabilną i wysoką formę” – cieszy się Paweł.

„- Aktualnie czekamy na oficjalny komunikat o składzie reprezentcji pływaków na Virtus: World Intellectual Impairment Sport do VIRTUS European Summer Games. The 2nd European Regional Games – wymienia mama oraz trenerka Pawła, Anna Krupińska.

Życzymy dalszych sukcesów!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
24.1 ° C
25.1 °
24 °
41 %
5.1kmh
98 %
pt.
24 °
sob.
25 °
niedz.
26 °
pon.
25 °
wt.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE