niedziela, 24 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGubinDni Otwarte w ECKZiU w Gubinie

Dni Otwarte w ECKZiU w Gubinie

We wtorek – 31 maja – odbył się Otwarty Dzień Edukacji Zawodowej w Europejskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gubinie.

O Otwartym Dniu Edukacji Zawodowej w ECKZiU w Gubinie mogliśmy przeczytać na profilu Powiatu Krośnieńskiego na Facebooku: „Wicestarosta Krośnieński – Ryszard Zakrzewski oraz Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół – Iwona Polak uczestniczyli w Otwartym Dniu Edukacji Zawodowej w ECKZiU w Gubinie.

Oferta kształcenia w byłym „Rolniczaku”, przedstawiona w formie profesjonalnej zabawy spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych, którzy licznie przybyli, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną i bazą dydaktyczną szkoły.

Rywalizacja, w której dobry pomysł i sprawność manualna były kluczem do zwycięstwa w konkurencjach z zakresu mechaniki pojazdów, żywienia, hotelarstwa oraz informatyki spotkała się z aprobatą młodzieży. To właśnie wyżej wymienione kierunki kształcenia były eksponowane w trakcie Dnia Edukacji.

Z ośmiu szkół podstawowych naszego regionu, biorących udział w tej rywalizacji najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Brodach, która w nagrodę otrzymała okolicznościowy voucher. Mamy nadzieję, że spotkanie w ECKZiU pomoże uczniom w podjęciu tego najbardziej trafnego dla nich wyboru przyszłej szkoły oraz zawodu.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
pochmurnie
18.3 ° C
18.9 °
17.4 °
45 %
2.1kmh
16 %
niedz.
17 °
pon.
22 °
wt.
26 °
śr.
27 °
czw.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE