piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinDrugie zapisy na półkolonie letnie. Trzeba będzie się spieszyć.

Drugie zapisy na półkolonie letnie. Trzeba będzie się spieszyć.

Urząd Miasta w Gubinie poinformował, że po najbliższym weekendzie ruszą zapisy na drugi turnus półkolonii letnich. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem, więc trzeba będzie się spieszyć.

W poniedziałek (19 czerwca) o godzinie 8:00 zostaną uruchomione elektroniczne zapisy na drugi turnus półkolonii letnich organizowanych przez Urząd Miasta w Gubinie.

Trzeba będzie się spieszyć, aby zapisać swoje pociechy na drugi turnus, ponieważ zainteresowanie półkoloniami w Gubinie jest ogromne. Wystarczy powiedzieć, że zapisy na pierwszy turnus zamknęły się… po 10 minutach. Tak szybko zarejestrowało się 60 uczestników pierwszych półkolonii. Można więc spodziewać się, że teraz będzie podobnie.

Linki do elektronicznych zapisów (osobny dla dzieci poniżej i powyżej 10 lat) pojawią się na profilu facebookowym Urzędu Miasta w Gubinie oraz stronie www.gubin.pl.

Jak informuje UM Gubin, liczba miejsc podczas turnusu jest ograniczona do 60 uczestników (po 30 miejsc dla każdej z grup wiekowych), a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń!

Informacja dla rodziców: dzieci, które w dniu rozpoczęcia 2 turnusu (10 lipca) skończą co najmniej 10 lat powinny być zapisane do grupy dla uczestników powyżej 10 lat. Wszystkie pozostałe powinny znaleźć się w drugiej grupie!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie małe
11.2 ° C
11.8 °
9.1 °
65 %
1.2kmh
47 %
pt.
20 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE