czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGubinGroźny wypadek w Gubinie

Groźny wypadek w Gubinie

W środę – 27 kwietnia – w okolicach Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie doszło do groźnego wypadku.

W środę, w godzinach porannych – około godz. 8.00 – doszło do groźnego wypadku na ulicy Rycerskiej, w okolicach Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie.

„Jak ustalono kierująca samochodem marki Fiat Doblo doprowadziła do zderzenia tylnego z samochodem marki VW Passat, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych celem przepuszczenia pieszego, znajdującego się na przejściu” – poinformowała w rozmowie z Gazetą Lubuską podkom. Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Siła uderzenia była na tyle duża, że passat wjechał na przejście na pieszych. Przez pasy przechodziło dziecko – mały chłopiec, który z urazem nogi został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Niezbyt często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń w tej części Gubina, zwłaszcza w pobliżu Komisariatu Policji, który znajduje się przy ulicy Różanej, która krzyżuje się z ulicą Rycerską. Funkcjonariusze policji z KP w Gubinie prowadzą czynności w sprawie. Nie wiemy jaka kara czeka sprawczynię wypadku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
17.7 ° C
18.5 °
15.7 °
58 %
3.7kmh
0 %
czw.
27 °
pt.
26 °
sob.
20 °
niedz.
17 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE