czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinGroźny wypadek w Gubinie

Groźny wypadek w Gubinie

W środę – 27 kwietnia – w okolicach Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie doszło do groźnego wypadku.

W środę, w godzinach porannych – około godz. 8.00 – doszło do groźnego wypadku na ulicy Rycerskiej, w okolicach Szkoły Podstawowej nr 2 w Gubinie.

„Jak ustalono kierująca samochodem marki Fiat Doblo doprowadziła do zderzenia tylnego z samochodem marki VW Passat, która zatrzymała się przed przejściem dla pieszych celem przepuszczenia pieszego, znajdującego się na przejściu” – poinformowała w rozmowie z Gazetą Lubuską podkom. Justyna Kulka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Siła uderzenia była na tyle duża, że passat wjechał na przejście na pieszych. Przez pasy przechodziło dziecko – mały chłopiec, który z urazem nogi został przetransportowany do szpitala w Zielonej Górze.

Niezbyt często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń w tej części Gubina, zwłaszcza w pobliżu Komisariatu Policji, który znajduje się przy ulicy Różanej, która krzyżuje się z ulicą Rycerską. Funkcjonariusze policji z KP w Gubinie prowadzą czynności w sprawie. Nie wiemy jaka kara czeka sprawczynię wypadku.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
11.8 ° C
12.9 °
11.2 °
83 %
3.6kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
12 °
pon.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE