czwartek, 29 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGubinGruzin nielegalnie przebywał w Polsce. Został zatrzymany w okolicach Gubina

Gruzin nielegalnie przebywał w Polsce. Został zatrzymany w okolicach Gubina

Kolejny nielegalny imigrant został zatrzymany w okolicach Gubina przez funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Każdego tygodnia funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymują nielegalnych imigrantów, którzy nie powinni przebywać w Polsce lub próbują nielegalnie dostać się do Niemiec. 28 listopada funkcjonariusze z placówek Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej skontrolowali dwunastu cudzoziemców: dziesięciu przeterminowało swój pobyt w Polsce, jeden otrzymał prawomocny wyrok za popełnione przestępstwo, natomiast ostatni posiadał wydaną już wcześniej decyzję nakazującą powrót. Teraz wszyscy muszą wyjechać z naszego kraju.

We wtorek (28 listopada) zielonogórscy funkcjonariusze SG realizując zadania służbowe w Gubinie wylegitymowali obywatela Gruzji, który jak się okazało, przekroczył swój pobyt w Polsce oraz w państwach obszaru Schengen o 464 dni. Za nielegalny pobyt w naszym kraju cudzoziemiec został zatrzymany. Wobec mężczyzny wszczęto postępowanie, którego efektem była decyzja o zobowiązaniu do powrotu w ciągu 30 dni. W decyzji orzeczono także o zakazie ponownego wjazdu do naszego kraju oraz pozostałych krajów strefy Schengen przez okres 6 miesięcy.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
8 ° C
9.5 °
7.9 °
72 %
2.9kmh
3 %
czw.
8 °
pt.
14 °
sob.
12 °
niedz.
12 °
pon.
12 °

NAJPOPULARNIEJSZE