niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGubinGubińska Grupa Morsów znów wspiera WOŚP

Gubińska Grupa Morsów znów wspiera WOŚP

Gubińska Grupa Morsów już przyzwyczaiła do tego, że mocno wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Choć do 30. Finału WOŚP jeszcze trochę czasu, to morsy z Miasto Gubin już ruszyli z aukcjami, a 30 stycznia znów dadzą nura do zimnej wody.

Morsy z Gubina pokazywały już, że mają wielkie serce, zahartowane dzięki kąpielom w lodowatej wodzie. Widać to było chociażby w zeszłym roku, kiedy podczas 29. Finału WOŚP, kiedy to około 130 osób morsowało na jeziorze Borek w Kosarzynie. Miłośnicy zimnych kąpieli dołożyli wówczas 3340,55 zł i 68 euro.

W tym roku będzie podobnie. – Standardowo 30 stycznia, o godz. 11.00 na Kosarzynie morsujemy – zapewnia szef Gubińskiej Grupy Morsów, Rafał Koszczyc. – Tak jak rok temu tak i w tym roku razem z Morsy Team Starosiedla będziemy działać.

Akcja będzie wyglądała podobnie jak w zeszłym roku. – Na rozgrzewkę Zumba, potem morsowanie. Klasycznie – uśmiecha się Rafał. – Dostępna będzie oficjalna puszka WOŚP.

Czy morsujących będzie więcej. Mają na to nadzieję organizatorzy. – Ale to nie jest najważniejsze. Chcielibyśmy pobić rekord z zeszłego roku. Dlatego ruszyliśmy szybciej z licytacjami – opowiada R. Koszczyc.

Na stronie facebookowej Gubińskiej Grupy Morsów ruszyły licytacje, z których zysk będzie przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
7.9 ° C
7.9 °
6.3 °
78 %
6.7kmh
100 %
niedz.
8 °
pon.
10 °
wt.
7 °
śr.
6 °
czw.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE