czwartek, 28 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGubinHosso nie rezygnuje z rozbudowy galerii w Gubinie

Hosso nie rezygnuje z rozbudowy galerii w Gubinie

Mieszkańcy Gubina wciąż czekają na kino i kręgielnię, które miały znajdować się w galerii handlowej Hosso po rozbudowaniu.

Ponad trzy lata temu miało miejsce oficjalne otwarcie nowej galerii – należący do spółki Hosso – w Gubinie. Duża grupa mieszkańców oblegała wtedy obiekt handlowy, jednak większość czekała na planowaną rozbudowę galerii, ponieważ tam miały mieścić się m.in. kino i kręgielnia.

Szczegółów na temat kina i kręgielni spółka Hosso nie podawała, poza tym, że wstępnie planowano budowę trzech sal kinowych. Do rozbudowy wciąż jednak nie doszło.

Przedstawicielka spółki Hosso, Karolina Kawalec w rozmowie z Gazetą Lubuską przekazała, że firma wciąż nie zrezygnowała z rozbudowy kompleksu w Gubinie. – Nasze plany związane z rozbudową w dalszym ciągu są aktualne, jednak musieliśmy je przesunąć w czasie ze względu na zaistniałą sytuację pandemiczną w Polsce jak i na świecie – powiedziała K. Kawalec.

– Jak tylko sytuacja związana z COVID-19 się unormuje planujemy powrócić do tematu rozbudowy – dodała przedstawicielka Hosso. – Komercjalizacja dodatkowej powierzchni obiektu, która ma zostać uzyskana z rozbudowy, trwa. Obecnie prowadzone są w tym zakresie rozmowy z najemcami.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
17.7 ° C
18.5 °
15.7 °
58 %
3.7kmh
0 %
czw.
27 °
pt.
26 °
sob.
20 °
niedz.
17 °
pon.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE