poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinMega-piłkarzyki w Guben

Mega-piłkarzyki w Guben

Ciekawe wydarzenie odbędzie się w Guben, w którym będą mogli wziąć udział dorośli i młodzież. Mowa o rozgrywce w Mega-piłkarzyki.

W Euromieście Gubin-Guben znów coś się dzieje, o czym poinformował Urząd Miasta w Gubinie. W komunikacie zaprosił na Polsko-Niemiecki Turniej Mega-piłkarzyków, który odbędzie się 11 czerwca 2022 r., w godz. 10:00-17:00 na terenie zielonym naprzeciwko parkingu GuWo (Straupitzstraße in Guben).

Jak czytamy w informacji podanej przez UM Gubin:

„Mega-piłkarzyki to niezwykle widowiskowa gra, której towarzyszą prawdziwe piłkarskie emocje. Każdy, kto nie jest graczem zespołowym, poniesie tutaj sromotną porażkę – najważniejsza jest dynamika grupy. Zasady gry w mega-piłkarzyki są bardzo proste.

Drużyny składające się z co najmniej 5 osób zostają „doczepione” do słupków i mogą rozpocząć grę. Sędzia wrzuca piłkę na boisko i rozpoczyna mecz. Celem drużyny jest zdobycie jak największej liczby bramek dzięki wspólnym umiejętnościom. Ze względu na specjalną konstrukcję boiska/stołu do mega-piłkarzyków nie ma ryzyka kontaktu fizycznego, dzięki czemu przeciwko sobie mogą grać również drużyny mieszane.

Oznacza to, że w megapiłkarzyki mogą grać zarówno chłopcy, jak i dziewczyny – na dodatek nie wymaga się umiejętności piłkarskich. W turnieju może wziąć udział każdy, kto ukończył 7 lat. Turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych 8-13 lat oraz 14-26 lat. Drużyny po 5 zawodników (+ 1 rezerwowy)”

Zgłoszenia przez numer telefonu 0049 3561 6871-1431 lub pocztą elektroniczną: liese.s@guben.de do 7 czerwca 2022 r.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
28.4 ° C
29.1 °
27.9 °
38 %
2.7kmh
4 %
pon.
30 °
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE