sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGubinMęska drużyna Sparty Gubin zaprasza do współpracy

Męska drużyna Sparty Gubin zaprasza do współpracy

We wrześniu w III lidze zagra drużyna z męskiej sekcji Sparty Gubin. Niedawno założona ekipa zaprasza do współpracy.

Sparta Gubin zwykle kojarzyła się tylko z kobiecą drużyną piłki ręcznej. Od tego sezonu nie tylko. Powstała męska sekcja Sparty Gubin, która od września wystąpi w III lidze. Zawodnicy zachęcają mieszkańców do spróbowania swoich sił w nowym zespole. Szukają również sponsorów.

„- Zapraszamy do współpracy wszystkich sponsorów, którzy mogliby wesprzeć naszą drużynę – powiedział w rozmowie z portalem Krosno Odrzańskie Nasze Miasto jeden z zawodników, Adam Kokoszka. – Odwdzięczymy się z duma prezentując na naszych strojach sportowych logotypy naszych sponsorów. Razem możemy zrobić wielkie rzeczy dla naszej malej społeczności.”

Jeśli ktoś jest zainteresowany współpracą ze Spartą Gubin – jako zawodnik lub sponsor – należy kontaktować się przez profil na Facebooku Sparta Gubin lub dzwonić pod numery telefonu – 663476963 lub 792789153.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
pochmurnie
0.3 ° C
2.3 °
0.1 °
83 %
3.5kmh
12 %
sob.
3 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
wt.
2 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE