czwartek, 18 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinMłodzi piłkarze z Gubina zagrają w Warszawie!

Młodzi piłkarze z Gubina zagrają w Warszawie!

Chłopcy z MLUKS Dwójka MOS Gubin zagrają w Warszawie w ogólnopolskim finale „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Nie po raz pierwszy młodzi piłkarze z Gubina odnoszą sukces. Pisaliśmy o nich już m.in. w październiku zeszłego roku, gdy zdobyli trzecie miejsce w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej RCR CUP Międzyzdroje 2021.

Podopieczni Piotra i Patryka Sobolewskich odnieśli kolejny wielki sukces w ostatnich dniach. Drużyna U-10 MLUKS Dwójki zwyciężyła w swojej kategorii w wojewódzkim finale Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, który odbył się w Zbąszynku.

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” to największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 2,5 miliona dziewcząt i chłopców z naszego kraju. Drużyny, które wygrywają w finale wojewódzkim kwalifikują się do ostatniego etapu, czyli finału ogólnopolskiego, który w tym roku zacznie się 11 czerwca w Warszawie i potrwa do 14 czerwca. Tam zagrają chłopcy z Gubina z kat. U-10, którzy w Zbąszynku zajęli pierwsze miejsce!

W zawodach brali też udział piłkarze z Gubina w kat. U-8, którzy zajęli drugie miejsce, a Ksawery Kowalczuk został wybrany najlepszym bramkarzem wojewódzkiego turnieju w tej kategorii. Ponadto Hubert Strusiński otrzymał miano najlepszego piłkarza zawodów w kat. U-10. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry występ w Warszawie!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
21.1 ° C
21.3 °
18.5 °
72 %
2.5kmh
100 %
śr.
21 °
czw.
27 °
pt.
30 °
sob.
32 °
niedz.
32 °

NAJPOPULARNIEJSZE