sobota, 4 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościGubinUczniowie z Gubina najlepsi!

Uczniowie z Gubina najlepsi!

Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie znaleźli się wśród laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Ekonomistą”.

We wtorek – 31 maja – odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Ekonomistą”, który został zorganizowany przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wzięli w nim udział również uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie. Znaleźli się wśród 120 zespołów z całej Polski, którzy zakwalifikowali się do tego etapu konkursu. Duża konkurencja nie przeszkodziła im jednak w osiągnięciu sukcesu, ponieważ uczniowie ZSLiT okazali się najlepsi!

Szymon Bogdan oraz Kewin Kuśmierczyk z klasy 3 technikum ekonomicznego zajęli pierwsze miejsce i otrzymali zaświadczenie uprawniające do przyjęcia na studia I stopnia, bez konieczności udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym podczas rekrutacji na kierunki studiów oferowanych przez Wydział Ekonomiczny UPP. Uczestników konkursu z ZSLiT przygotowała Dorota Winiszewska. Gratulujemy!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
pochmurnie
0.3 ° C
2.3 °
0.1 °
83 %
3.5kmh
12 %
sob.
3 °
niedz.
1 °
pon.
1 °
wt.
2 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE