wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGubinPierwsza ogólnopolska olimpiada w Gubinie

Pierwsza ogólnopolska olimpiada w Gubinie

W Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Gubinie odbyła się pierwsza VI Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna. Pierwsza taka olimpiada w powiecie krośnieńskim.

Powiat krośnieński na swojej stronie internetowej poinformował: „W piątek – 4 marca – Wicestarosta Krośnieński Ryszard Zakrzewski uczestniczył w rozpoczęciu VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej (etap okręgowy), która odbyła się w Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Stanisława Staszica w Gubinie .

35 uczniów z całego województwa lubuskiego zmierzyło się zadaniami i pytaniami przygotowanymi przez wykładowców z Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego. Tej rangi zawody odbyły się po raz pierwszy w naszym powiecie. Zespół Szkół Licealnych i Technicznych był współorganizatorem konkursu, ponieważ w ciągu sześciu lat trwania olimpiady doczekał się 3 finalistów i 2 laureatów.

W tym roku placówka również liczy na dobry wynik, tym bardziej, że reprezentowała ją grupa 13 uczniów z trzecich i czwartych klas technikum logistycznego. Nad prawidłowością przebiegu tego etapu olimpiady czuwał dr hab. Andrzej Jezierski z Katedry Logistyki Uniwersytetu Gdańskiego.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
1.9 ° C
2.4 °
1.8 °
98 %
3.4kmh
100 %
wt.
2 °
śr.
3 °
czw.
3 °
pt.
1 °
sob.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE