piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPodziękowania dla policjantów z Gubina

Podziękowania dla policjantów z Gubina

Mieszkaniec Gubina wystosował oficjalnie podziękowania za skuteczne działania miejscowych funkcjonariuszy policji.

„…Panie Komendancie, chciałbym za Pana pośrednictwem podziękować funkcjonariuszom, zaangażowanym w tą sprawę oraz ich przełożonym, za sprawność i skuteczność podejmowanych działań. Zdaję sobie sprawę, że opisana sprawa nie jest najważniejsza spośród podejmowanych przez policję interwencji, więc tym bardziej chciałbym wyrazić swoją wdzięczność ”– to fragment podziękowania dla policjantów z gubińskiego komisariatu za odzyskanie skradzionych dywaników samochodowych.

Może dla jednych sprawa wydawałaby się błaha, jednak dla policjantów była to sprawa ważna, mająca wpływ na zapewnienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcowi Gubina.

W środę (2 listopada) policjanci z Gubina otrzymali zgłoszenie o kradzieży dywaników samochodowych z myjni samochodowej. Jak wynikało z ustaleń mężczyzna myjąc auto, powiesił je w miejscu do tego wyznaczonym, a następnie zajął się odkurzaniem wnętrza pojazdu.

Gdy skończył i chciał włożyć dywaniki do samochodu, okazało się, że już ich nie ma. Jak się później okazało sytuację wykorzystał sprawca, który po podjechaniu samochodem w miejsce, gdzie wisiały dywaniki, zabrał je do auta i odjechał.

Realizacją sprawy zajęli się funkcjonariusz Zespołu do spraw wykroczeń Komisariatu Policji w Gubinie aspirant Adam Osękowski oraz dzielnicowy aspirant Mateusz Hrabski, którzy po zapoznaniu się z okolicznościami zdarzenia wytypowali sprawcę, a ich podejrzenia zostały potwierdzone na zapisie monitoringu.

W piątek (4 listopada) dzielnicowy dotarł do 46-latka, który przyznał się do kradzieży i oddał schowane w bagażniku auta dywaniki. W związku z popełnionym wykroczeniem został on ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Policjant jeszcze tego samego dnia odwiózł je pokrzywdzonemu.

Mieszkaniec Gubina będąc wdzięcznym za takie zakończenie sprawy, wystosował do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim pismo dziękując funkcjonariuszom za pomoc.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie umiarkowane
30 ° C
30.1 °
29.1 °
41 %
4kmh
84 %
pt.
28 °
sob.
22 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE