piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPoszukiwany zatrzymany koło granicy polsko-niemieckiej

Poszukiwany zatrzymany koło granicy polsko-niemieckiej

W niedzielę (26 lutego) funkcjonariusze Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali na drogach pow. krośnieńskiego poszukiwanego mężczyznę.

W niedzielę (26 lutego) funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Zielonej Górze – Babimoście pełniąc służbę w rejonie polsko-niemieckiej granicy, wytypowali do kontroli drogowej samochód osobowy na polskich numerach rejestracyjnych.

Kierowca pojazdu widząc podawane przez funkcjonariuszy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej sygnały do zatrzymania się, nagle przyspieszył. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg za uciekającym samochodem, który po przejechaniu kilku kilometrów zatrzymał się w lesie na terenie powiatu krośnieńskiego.

Z samochodu wybiegły osoby, z których jedną zatrzymano. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany to 57-letni mieszkaniec Łomży, który na podstawie postanowienia sądu jest poszukiwany przez organy ścigania za rozbój, paserstwo i prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu. Po potwierdzeniu ważności poszukiwań Polak został zatrzymany i przekazany funkcjonariuszom zielonogórskiej policji.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie małe
11.2 ° C
11.8 °
9.1 °
65 %
1.2kmh
47 %
pt.
20 °
sob.
24 °
niedz.
25 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE