wtorek, 29 listopada, 2022
Strona głównaWiadomościGubinPotrzebna pomoc dla ratownika WOPR z Gubina

Potrzebna pomoc dla ratownika WOPR z Gubina

Krzysztof Turowski z Gubina, znany ratownik WOPR, wiceprezes zarządu WOPR w woj. lubuskim, instruktor pływania potrzebuje pomocy. Trwa zbiórka na jego leczenie oraz rehabilitację.

Każdy kto go znał, powiedziałby, że to okaz zdrowia. Wystarczył jednak koronawirus, a później udar, aby sytuacja 54-letniego Krzysztofa Turowskiego z Gubina, znanego ratownika WOPR, trenera, instruktora pływania oraz sędziego zawodów z zakresu sportowego ratownictwa.

W listopadzie 2021 roku pan Krzysztof był wyraźnie osłabiony i odczuwał coraz silniejsze duszności. W końcu trafił do szpitala, gdzie stwierdzono, że ma koronawirusa. Gdy powoli wracał do siebie po przejściu COVID-19, to nagle pojawiły się u niego problemy z mową oraz równowagą. Lekarze stwierdzili, że to udar niedokrwienny.

K. Turowski, który zwykle imponował swoją fizycznością, zupełnie stracił sprawność. Gubiński ratownik ma paraliż prawej strony ciała, afazję, problemy z poruszaniem się. Potrzebuje pomocy przy najprostszych czynnościach.

Konieczna jest kosztowna terapia neurologopedyczna, a także kontynuowanie fizjoterapii, na którą jego rodziny nie stać. Dlatego została uruchomiona zbiórka na siepomaga.pl

– Korzystamy ze wsparcia rehabilitantów i logopedów, jednak aby marzyć o odzyskaniu pełnej sprawności, konieczna jest regularna i długotrwała rehabilitacja – czytamy w opisie.

Poniżej podajemy link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/krzysztof-turowski?fbclid=IwAR1v47lWptMKXyobpleBTbmz304j5Nc1T_2eOkOKG7BgoltczUiAX2iURHE


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
4.9 ° C
5.1 °
3.4 °
80 %
2.1kmh
100 %
wt.
5 °
śr.
5 °
czw.
4 °
pt.
2 °
sob.
-0 °

NAJPOPULARNIEJSZE