piątek, 12 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinRuszyły zapisy na IV Rajd Rowerowy Dookoła Gminy Gubin. Jest duże zainteresowanie

Ruszyły zapisy na IV Rajd Rowerowy Dookoła Gminy Gubin. Jest duże zainteresowanie

Dużym zainteresowaniem cieszy się nadchodzący IV Rajd Rowerowy Dookoła Gminy Gubin organizowany przez Gubiński Klub Rowerowy Bidon. Widać to po pierwszych godzinach zapisów.

Rajd Rowerowy Dookoła Gminy Gubin to jedna z sztandarowych imprez organizowanych przez Gubiński Klub Rowerowy „Bidon”. W tym roku odbędzie się czwarta odsłona tego wydarzenia. W poniedziałek – 1 sierpnia – ruszyły zapisy. I po pierwszych godzinach widać było, że zainteresowanie jest spore.

Jak podaje na Facebooku Gubiński Klub Rowerowy „Bidon”, w ciągu 24 godzin na liście zarejestrowało się 26 zawodników. Nie powinno to dziwić. Każdego roku liczba uczestników cyklicznie się powiększa. W drugiej odsłonie rajdu wzięło udział ok. 100 rowerzystów, w trzeciej już ponad 150. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku może być ich jeszcze więcej, ale trzeba się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Oto najważniejsze informacje na temat IV Rajdu Rowerowego Dookoła Gminy Gubin:

„Co warto wiedzieć o tegorocznym Rajdzie? Płatności to 60 zł dla dorosłego i 30 zł dla dziecka do 12 roku życia. W tej kwocie gwarantujemy: obiad, dwa pit stopy „kawowe” (ciepłe napoje, słodkości), medale i certyfikaty ukończenia Rajdu, ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, mechanika, opiekę naszych Klubowiczów podczas przejazdu, świetną przygodę i niezapomnianą atmosferę, o czym przekonali się wszyscy, którzy co roku wracają na naszą sztandarową imprezę. W tym roku szlak, którym przejedziemy jest inny niż dotychczas. Odwiedzimy miejscowości, w których jeszcze nie byliśmy podczas Rajdu, a będą to: Komorów, Gębice, Starosiedle, Sieńsk, Wielotów, Węgliny i leżący w gminie Brody – Suchodół. Trasa liczy około 85 km i jest zróżnicowana: pojedziemy asfaltem, lasem, polną drogą i brukiem. Będzie atrakcyjnie i widokowo ładnie. Przypominamy, że osoby, które wpiszą się na Rajd, ale w ciągu kilkunastu dni nie wniosą opłaty za udział zostaną usunięte, a ich miejsce zwolnione.”


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
24.5 ° C
26.2 °
23.5 °
64 %
4.3kmh
100 %
pt.
29 °
sob.
24 °
niedz.
26 °
pon.
29 °
wt.
24 °

NAJPOPULARNIEJSZE