wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinSpotkanie z Generałem Różańskim

Spotkanie z Generałem Różańskim

Przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego Kamil Kuśnierek zaprasza mieszkańców na kolejne spotkanie, na którym obecny będzie także Kandydat na Senatora gen. Mirosław Różański.

Przewodniczący Rady Powiatu Kamil Kuśnierek wraz ze Starostą Krośnieńskim Grzegorzem Garczyńskim odbyli już serie spotkań na terenie gmin naszego powiatu zapraszając mieszkańców do rozmowy. Kolejne okazja do wspólnych rozmów i wymiany poglądów już w czwartek28 września o godz. 17:00 w Galerii Ratusz Gubińskiego Domu Kultury.

Na spotkaniu obecny będzie generał broni rezerwy Mirosław Różański, który w Wojsku Polskim zajmował prestiżowe stanowiska dowódcze i sztabowe. Był m.in. dowódcą 17 Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Międzyrzeczu, dowódcą 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu, dowódcą Brygadowej Grupy Bojowej w Polskim Kontyngencie Wojskowym w Iraku.

Był dyrektorem Departamentu Strategii i Planowania Obronnego w Ministerstwie Obrony Narodowej i dowódcą Grupy Organizacyjnej Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych. W latach 2015 – 2016 był Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych jednym z trzech głównych stanowisk dowódczych w Wojsku Polskim.

Gen. Mirosław Różański w najbliższych wyborach wystartuje do Senatu w okręgu zielonogórskim jako kandydat tzw. Paktu Senackiego.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
20.3 ° C
21.3 °
20.1 °
65 %
2.4kmh
99 %
wt.
28 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE