poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinWyprawa gubińskich rowerzystów. Ruszają jutro

Wyprawa gubińskich rowerzystów. Ruszają jutro

Każdego roku Gubiński Klub Rowerowy „Bidon” organizuje rajd, w którym mogą wziąć udział miłośnicy jednośladów. W tym roku rowerzyści jadą do Mrągowa.

„- Tym razem nasza załoga wyjedzie zdobyć polską stolicę country i kabaretu – Mrągowo – miasto znajdujące się w województwie warmińsko-mazurskim nad jeziorem Czos.” – mówi Paweł Tomczyk z Gubińskiego Klubu Rowerowego „Bidon”.

W pozostałych ośmiu rajdach gubińscy rowerzyści przejechali przez 13 polski województw! „- Zakładając, że dojedziemy na Mazury, zostanie nam do „odhaczenia” tylko Lubelszczyzna i Podlasie.” – dodaje Tomczyk. „- Poprzeczka jest bardzo wysoko postawiona, ponieważ VIII edycja, z finałem w Warszawie, okazała się jedną z najlepszych wypraw w historii. Dlatego wprowadzono szereg limitów, które uczestnicy muszą spełnić, żeby stać się pełnoprawnym członkiem wyprawy.”

Wędrówka gubińskich rowerzystów podzielona została na IX etapów z metami w: Lubrzy, Sierakowie, Chodzieży, Bydgoszczy, Grudziądzu, Iławie, Olsztynku i Biskupcu. Łącznie do przejechania – niecałe 700 km.

Tegoroczna ekipa z „Bidonu”(Paweł Tomczyk, Darek Kostyszak, Grzesiek Stachowiak, Piotrek Olejnik, Robert Przyworski, Ela Warężak, Dawid Szatkowski, Antek Baraniecki i Tomek Jaworski) wyruszy do Mrągowa już 1 lipca. Zbierają się w parku koło Baszty Ostrowskiej w Gubinie o godz. 10.00. Wyjeżdżają pół godziny później.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
bezchmurnie
28.4 ° C
29.1 °
27.9 °
38 %
2.7kmh
4 %
pon.
30 °
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
29 °

NAJPOPULARNIEJSZE