poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieSzpital z certyfikatem Wzorowa Placówka Medyczna

Szpital z certyfikatem Wzorowa Placówka Medyczna

Spółka Zachodnie Centrum Medyczne, zarządzająca obiektami szpitalnymi w Krośnie Odrzańskim i Gubinie, otrzymała certyfikat – Wzorowa Placówka Medyczna.

Jak podaje ZCM, niezależne gremium specjalistów oceniło placówkę w Krośnie Odrzańskim i zdecydowało się przyznać certyfikat – Wzorowa Placówka Medyczna. Co było oceniane?

„Ocenie podlegały wyniki finansowe (szpital po latach recesji przestał się zadłużać), wyposażenie (doceniono wielomilionowe zakupy – karetek, sprzętu, aparatu RTG, wkrótce w szpitalu będzie tomograf), a przede wszystkim wysokie kompetencje kadry medycznej – podkreśla Artur Świtoń, dyrektor konkursu i Redaktor Naczelny Życia Regionów.”

Jak czytamy w komunikacie, ZCM może posługiwać się certyfikatem do 2025 roku. Został on wręczony w obecności Starosty Grzegorza Garczyńskiego oraz prezes ZCM Jolanty Siwickiej. Podziękowali oni kadrze szpitala w Gubinie i Krośnie Odrzańskim, wszystkim pracownikom i mieszkańcom za wysoką ocenę działalności zapewniając jednocześnie, że rozwój ZCM dalej trwa.

Uważacie, że placówka w Krośnie Odrzańskim i Gubinie zasługuje na takie wyróżnienie?


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
bezchmurnie
20.5 ° C
20.5 °
19.8 °
77 %
2.7kmh
3 %
pon.
20 °
wt.
27 °
śr.
23 °
czw.
23 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE