piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGubinZbierają pieniądze, aby Paweł Krupiński mógł wystąpić na mistrzostwach świata w Portugalii

Zbierają pieniądze, aby Paweł Krupiński mógł wystąpić na mistrzostwach świata w Portugalii

Paweł Krupiński, to mieszkaniec Gubina z zespołem Downa, który osiąga mnóstwo sukcesów jako pływak. Chciałby wyjechać na tegoroczne mistrzostwa świata do Portugalii, ale na taki wyjazd potrzebne są pieniądze.

Ten rok jest dla Pawła Krupińskiego z Gubina szczególny. Zaliczył już kilka imponujących występów, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Ostatnio przywiózł aż dwa medale z Letnich Igrzysk Europejskich.

Najważniejsze wyzwanie dopiero przed nim. Mowa o Mistrzostwach Świata 2022 Albufeira w Portugalii. Nie wiadomo jednak czy w ogóle Paweł w nich wystąpi. Wszystko rozbija się o pieniądze. Udział w w tych zawodach to koszt ok. 2400 EURO (co daje w przybliżeniu 12 000 złotych). Jest to koszt udziału w zawodach i noclegu – dojazd stanowi dodatkowy wydatek. 

– Prosimy wszystkich kibiców i sympatyków o finansowe wsparcie udziału Pawła w tym ważnym wydarzeniu – zachęca trenerka oraz mama Pawła, Anna Krupińska.

Zbiórka trwa od kilkunastu dni i udało się zebrać ponad 3 000 zł. Ale to wciąż za mało. Jeśli ktoś ma możliwość, aby wesprzeć Pawła Krupińskiego, to poniżej zamieszczamy link do zrzutki:

https://zrzutka.pl/nrp6xe?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR2SLtnoQUtOsOECxUO4ZWlEf1aWzneM4WkFCcQ7OBLowPbF4vKdUCb-ez8


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
9 ° C
10.1 °
8.5 °
71 %
4.8kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
11 °
niedz.
11 °
pon.
11 °
wt.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE