poniedziałek, 26 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGubinZbierali na plac zabaw dla SOSW w Gubinie

Zbierali na plac zabaw dla SOSW w Gubinie

W sobotę – 21 maja – w Gubinie, na Wyspie Teatralnej odbył się festyn, podczas którego zbierano pieniądze na plac zabaw przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Festyn organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy im. Marii Konopnickiej w Gubinie i był przez Stowarzyszenie „Esquadra” w Gubinie. W akcję zaangażowało się wiele osób, na Wyspie Teatralnym powstały przeróżne stanowiska – sensoryczne, plastyczne, związane z urodą (tatuaże, malowanie twarzy, warkoczyki). Swoje stanowiska miały też policja, straż pożarna, Zachodnie Centrum Medyczne, a także Kawiarenka 50/50.

„Cel festynu to zebranie jak największej kwoty przeznaczonej na plac zabaw dla naszych dzieciaków” – mówi prezes Esquadry, Anna Schoeneich. „- Dziękujemy Burmistrzowi Gubina Panu Bartłomiejowi Bartczakowi za udostępnienie nieodpłatnie Wyspy Teatralnej. Dziękujemy wszystkim, którzy tak bardzo zaangażowali się w przygotowania festynu. Dziękujemy za pomoc wicestaroście Panu Ryszardowi Zakrzewskiemu.”

Podczas imprezy miały miejsce również licytacje. Dochód z festynu przeznaczony zostanie na budowę placu zabaw przy SOSW w Gubinie. Ile udało się zebrać?

„Kolejny raz pokazaliście jakie macie wielkie serca, pogoda Nas nie rozpieszczała, ale udało się zebrać 9737.73 zł! To była magiczna sobota chcielibyśmy wszystkim, którzy brali udział i pomagali w organizacji jeszcze raz podziękować. Bez Was by się nie udało – mówi A. Schoeneich.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
2.4 ° C
2.4 °
1.8 °
89 %
2.5kmh
100 %
pon.
11 °
wt.
9 °
śr.
9 °
czw.
13 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE