piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościZielona GóraInternetowe aukcje zielonogórskiego WOŚP już dostępne. Co można wylicytować?

Internetowe aukcje zielonogórskiego WOŚP już dostępne. Co można wylicytować?

Jak co roku, licytacje, w których mogą brać udział zielonogórzanie, odbywają się na kilka sposobów. Wesprzeć WOŚP będzie można, biorąc udział m.in. w aukcjach na scenie przy Filharmonii Zielonogórskiej. Część z gadżetów i atrakcji można wylicytować także przez internet.

Aukcje internetowe zielonogórskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszyły już kilka dni temu. Mieszkańcy mogą wylicytować kilka naprawdę wyjątkowych rzeczy. Co dokładnie znalazło się w tym roku na licytacjach? Pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Codziennie na konto zielonogórskiego WOŚP–u trafiają coraz to nowsze i ciekawsze aukcje. W tym roku zielonogórzanie mogą wziąć udział w licytacjach m.in. zwiedzania i szkolenia w Państwowej Straży Pożarnej, zwiedzanie Komendy Policji czy zwiedzania bazy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak co roku do akcji dołączył Falubaz Zielona Góra. Dzięki klubowi na aukcje trafiły falubazowe gadżety, a także statuetka z autografem Piotra Protasiewicza.

Swoją cegiełkę dołączają również mniejsze i większe firmy z naszego regionu. Stąd możliwość wylicytowania deski SUP Aquastic lub hantli żeliwnych od Sportano czy ręcznie wykonanych kosmetyczek i serduszek z weluru. Zielonogórzanie mogą także wylicytować profesjonalną konsultację dietetyczną oraz zestaw survivalowy.

Zielonogórski Hotel Ruben przekazał na licytację voucher na romantyczną kolację, a Klub Wysokogórski kilkugodzinne wejściówki na wspinaczkę dla 4-osobowych grup. Ciekawą aukcją jest również zabytkowa maszyna do pisania marki HALDA.

Oczywiście, nie zabrakło także WOŚP-owych akcentów. Na aukcjach pojawiły się złote zawieszki ZNP/WOŚP na 2024 roku, przypinki WOŚP czy pamiątkowe koszulki przygotowane specjalnie na 32. finał!

Do tej pory zielonogórski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy opublikował ponad 50 licytacji, a liczba ta rośnie z każdym dniem. Niektóre z aukcji kończą się już za dwa dni, inne możecie licytować nawet przez kolejnych 9 dni.

Warto pamiętać, że licytacje opublikowane przez WOŚP ZG to nie jedyne aukcje z naszego miasta. Wielu polityków i artystów, a również firm, udostępniło własne licytacje z prywatnych kont. Wszystkie zebrane pieniądze trafią jednak w jedno miejsce – do puli WOŚP.


✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA ZIELONA GÓRA

Zielona Góra
zachmurzenie umiarkowane
12.4 ° C
15.1 °
12.4 °
76 %
2.2kmh
55 %
pt.
31 °
sob.
22 °
niedz.
22 °
pon.
21 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE